Jak testerky hodnotí nový e-shop s fitness oblečením affitness.com? Podívejte se na hodnocení

image
otestováno
Počet recenzí
3
jak jste hodnotili
5
1x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
67 %
Testováno v období
od 22. 11. 2020
do 10. 1. 2021

AESTHETIC FITNESS 

Značka Aesthetic Fitness vznikla za účelem spojení moderních a designových střihů se sportovním a fitness odvětvím. Klade vysoký důraz na unikátní střihy, atraktivní vzhled, prvotřídní materiály a detailní zpracování, čímž chce dodat lidem pocit vyššího sebevědomí, výjimečnosti a osobitosti.

Stylové logo AF a decentní motivy osloví i ty nejnáročnější zákazníky. Značka se zaměřuje na celosvětový prodej unikátních produktů a podporuje sportovce a atlety, kteří patří ke špičkám ve svém oboru. Vsaďte na profesionální fitness oblečení s dlouhou životností, které nosí zkušení sportovci. 

Pomozte nám v tomto testování zjistit, zda produkty splňují vše, co od fitness oblečení očekáváte (kvalita materiálů, zpracování, odpovídající velikosti apod.).


Více informací o e-shopu najdete TADY.
Hodnocení
3
avatar
Simča
Stránka se mi líbí vzhledově, vše je přehledné, pěkně udělané. Produktů je pár, ocenila bych větší výběr. Trošku mě zarazila cena produktů, jelikož jsem na tuto značku sportovního oblečení nikdy nenarazila ani o ní neslyšela. Cena doručení je standartní, vyhovujícívyhovující.
klad Vzhled stránky
klad Rychlost dodání
klad ceny
avatar
Nikola
E shop www.affitness.com se vám v úvodní stránce zobrazí v cizím jazyce, ale můžete si jej přenastavit do svého jazyka. Obchod samotný je skromný, velice přehledný, není přesycený zbožím. Ovšem ceny jsou vysoké, a bohužel obchod nenabízí dopravu zdarma. Potvrzení objednávky přijde v e-mailu společně se souhrnem platby, avšak přijdou platby pro více zemí. Nikde není uvedeno kam máte napsat číslo objednávky aby bylo spárováno s platbou. Já jsem platbu omylem poslala na účet PL, a když jsem zasílala do obchodu e-mail s oznámením a prosbou o spárování platby, odpovědi jsem se nedočkala. Tak jsem do obchodu zavolala, a během dvou dnů mi dorazila objednávka v krasne krabici. Objednala jsem si legíny v oranžové barvě, a mužů říct, že ačkoliv jsou velikosti XL, jsou mi trošku volnější. Příště bych volila o číslo menší velikost (a to nejsem hubeňour) . Jsou malinko průhledné, ale skvělý je široký pas, který perfektně sedí. Materiál je velice příjemný, a řekla bych že i trochu zeštíhlují.
klad Kvalita
klad Perfektně sedí v pase
klad Příjemný materiál
klad Nic
příloha příloha
avatar
Michaela
koupila jsem si CROP TOP AESTHETIC - ČERVENÝ, moc se mi líbil a skutečnost je stejná jako na foto, krásně sedí. Doručení bylo velmi rychlé a bez problému. Stránky přehledné, jen výběr mi přišel slabý. např. by mohlo býti na výběr více dámských mikin. ceny celkem přijatelné.
klad materiál
klad střih
klad cena
klad velikost
klad barva
klad malý výběr