Začněte šetřit nákupem na beru.to. Otestujte online nákup trvanlivých potravin se slevovým kupónem 200 Kč

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
30
konec přihlašování
3. 12.
23:00
konec testování
27. 12. 2020

Koho hledáme

Hledáme 30 testerek, které obdrží slevový voucher v hodnotě 200 Kč na nákup v online marketu www.beru.to a poté se s námi podělí o své hodnocení na tomto webu a vyplní krátký dotazník. Minimální částka objednávky pro uplatnění slevy je 599 Kč.

V recenzích se tentokrát testerky nebudou zaměřovat na objednaný produkt, ale na přehlednost webu, výběr zboží, spokojenost s vyřízením objednávky apod. 

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacíh komentáře nám odpovězte na tyto dvě otázky:

  1. Jak často nakupujete trvanlivé potraviny v online marketech jako je www.beru.to?
  2. Jaké 3 další trvanlivé potraviny byste na e-shopu uvítala?

Redakce ze všech přihlašovacích komentářů vybere náhodně 30 testerek, kterým bude zaslán voucher v hodnotě 200 Kč. Minimální částka objednávky pro uplatnění slevy je 599 Kč.

Bereš to? Beru to

Online market, který si na nic nehraje, ale mile překvapí. Beru.to je nový a první potravinový online market v České republice, přes který nakupujete produkty přímo od výrobců.

Zboží je každodenně importováno od výrobců z celé Evropy do skladu. Na Beru.to nečekáte, až se
něco doveze. Veškeré potraviny jsou vždy čerstvě vyrobeny s certifikací E.U.
Obrovský objem položek jako u klasických e-shopů tady nehledejte. Produkty jsou vybírány tak, aby vznikl ideální poměr kvality a ceny pro samotného zákazníka. Není potřeba ceny kamuflovat vysokým navýšením, aby mohli posléze zákazníky ošálit skvělou akční slevou, která ve finále bývá stejná, jako běžná prodejní. 

Než se zboží z výroby dostane ke koncovému zákazníkovi, urazí dlouhou cestu. My vám však nabízíme mnohem rychlejší a ekologičtější variantu - vybrané zboží přímo od výrobců za cenu, která mile překvapí. Ušetříte finance a zároveň se k vám produkty dostanou tou nejrychlejší cestou. Obchod se  soustředí především na prodej trvanlivých potravin.


Více informací o e-shopu najdete TADY.