Testerky testovaly GYNELLA® Intimate Foam. Jak byly spokojené? Vše se dozvíte v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotili
5
9x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 2. 4. 2020
do 3. 5. 2020


GYNELLA® Intimate Foam je jemná sprchová pěna určená na mytí i holení intimních partií.

Díky svému složení s aloe vera a panthenolem dodává pokožce dlouhotrvající svěžest, hebkost a ochranu. Kyselina mléčná přispívá k vyrovnávání přirozeného pH intimních partií.

Pěna je vhodná na holení intimních partií, kdy pokožku díky obsahu Aloe po holení zklidňuje a tím zmírňuje projevy podráždění v podobě pupínků. TADY

Díky vyváženému pH dodává intimním partiím to správné prostředí, které je potřeba pro udržení rovnováhy vaginální mikroflóry.

Pravidelným používáním intimní pěny GYNELLA® Intimate Foam získáte spolehlivou ochranu a dokonale jemnou péči. Mějte jistotu že “tam dole“ je vše v pořádku. Zasloužíte si to nejlepší.


Více informací o produktu se dozvíte TADY.
Hodnocení
9
avatar
Alena
S pěnou na holeni intimnich míst jsem velmi spokojena.S touto pěnou se mi lépe holilo.Kůže je pri holeni s pěnou lépe "sjizdna" :-), pride mi to i bezpecnejsi.Take je skvela mensi hustota peny nez klasicke peny na holeni.Pena ale i tak vydrzo dlouho napenena.
klad Zpusob aplikace
klad Mensi hustota
klad Vlikost baleni
klad Prijemni vzhled obalu
klad Vse je ok
příloha
avatar
Michaela
Pěna je velmi jemná, vůbec nedráždí. Vyhovuje mi i tím, že se dá použít zároveň i na holení. Po holení kůže nepálí, není podrážděná. S touto pěnou jsem velmi spokojená. Jsem ráda, že jsem ji mohla testovat. Do budoucna uvažuji, že si ji koupím. Je lepší než gely.
klad vše
klad nic
avatar
Petra
Gynella Intimate Foam je naprosto skvělá! Oceňuji praktické dávkování pumpičkou. Je to opravdu pěna, co ještě hodně napění. Nedokážu přesně popsat, jako voní. Ve složení je psána Aloe Vera, ale mimo toho pěna i chladivě svěže voní. Po umytí zůstává dlouhotrvající pocit svěžesti. Po holení není pokožka podrážděná a má stále ten chladivý efekt. Je to velmi příjemné. Když se člověk cítí dobře „tam dole“, tak má celkově super náladu :-). Za mě 100 % spokojenost a mohu jen a jen doporučit.
klad praktické dávkování
klad ten dlouhotrvající "pocit svěžesti"
klad po holení není podrážděná pokožka
klad absolutně nic
příloha
avatar
Dominika
Tato pěna mi maximálně vyhovuje. Je bez jakékoliv vůně, tudíž pokožku nedráždí. Zároveň mám po umytí pocit svěžesti. Pěnu používám i na holení intimních partií a skvěle yvynahradí pěnu, která naopak na intimní partie vhodná není. Doporučuji a určitě si koupím další balení.
klad Pocit svěžesti
klad Pokožka není podrážděná
klad Vhodná i pro holení
klad Vyšší cena
avatar
Iveta
Produkt mě zaujal svým obalem a samozřejmě i obsahem. Velmi praktické je spojení mycího prostředku pro intimní hygienu a pěny na holení. Co hodně oceňuji je fakt, že je pěna po stisknutí pumpičky krásně jemná a bohatá a není třeba obsah předem protřepávat. Za mě doporučuji.
klad hezký obal
klad praktické spojení mycí pěny a pěny na holení
klad pěna je krémová, bohatá a hezky voní
klad zklidňuje podrážděnou pokožku po holení
klad příjemný pocit po umytí partií
klad nic
avatar
Sandra
Intimní pěna od Gynelly mě zaujala, protože je vhodná jak mytí intimních partií, tak i k holení. Pokožka po holení je jemná a hydratovaná. Pěna je na pumpičku, což je výborné, že si můžete pumpnout kolik pěny potřebujete. Dále nedráždí a není nějak parfémovaná. Za mě určitě doporučuji!
klad příjemná konzistence
klad pumpička
klad nic
avatar
Pavla
Perfektní věc, kterou by doma měla mít každá žena. Pěna je velice příjemná, nedráždí intimní partie. Líbí se mi pumpa, díky ní nepřijde pěna nazmar, jako se mi to stává u klasických gelů. Pěna je skvělá, dobře se oplachuje a jemně voní, žádná přehnaná parfumerace.
klad nedráždí
klad příjemná
klad super pumpička
klad nic
avatar
Lucie
Pěna má velmi příjemnou vůni a konzistenci. Při dlouhodobějším používání jsem spozorovala, že mám velmi příjemný svěží pocit v intimních partiích a zbavila jsem se nepříjemných svědivých pocitů. Hodí se skvěle i na holení intimních partií, nemám totiž po používání nepříjemný pocit z podrážděné pokožky
klad vůně
klad zmizelo svědění
klad zmírňuje podráždění pokožky
klad -
avatar
Markéta
Chtěla bych poěkovaz za možnost testování. Mycí pěnu využívá i moje pubertální dcera, kterou občas trápí svědění a pálení po obyčejném mýdle. Já jsem ocenila hlavně při holení, žiletka lépe klouže po pokožce, gel má jemnou, nevtíravou vůni. Rozhodně budu kupovat další balení.
klad Konzistence
klad Vůně
klad Dávkování
klad Účinek
klad vše ok
příloha