Plátěná taška z kolekce "Mám se ráda" vhodná na každodenní nákupy dostala od testerek 100 %

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
8x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 24. 5. 2020
do 7. 6. 2020

Plátěná taška "MÁM SE RÁDA"

Praktická plátěná taška na denní nákupy, procházku nebo k vodě. 

Vyrobena v Česku.

  • Barva: černá
  • Rozměry: š x v = 39 x 41 cm


TAŠKA
  

Hodnocení
10
avatar
Petra
Platena taška je suprova.Líbivý design a dostatečná pevnost ji dělají skvelym pomocníkem na nakupy.Velikost tak akorat a díky černé barvě se nespini.A vždy když mi padne oko na nápis mám se rada,pousmeji se a mám hned lepsi den.Navíc si ji oblíbil i můj přítel a často si ji "pujcuje".
klad design
klad pevnost
klad kdyz je prázdná,sjíždí z ramene
avatar
Eva
Klasická máma ? Už víc bych asi včera, cestou ze školky ke své mamce, neunesla. Co by člověk neudělal pro dítě, aby alespoň ono mělo volné ruce a mohlo si hrát a poznávat svět ?? Ale však to mnozí z vás znají. Kromě koloběžky a batohu, který patří Kájovi, jsem nesla deštník , který mi půjčila kolegyně v práci se slovy, že bude pěkná bouřka. Nepadla naštěstí ani kapka. Nesměla chybět rouška do obchodu a MHD. A už vůbec nesměla chybět taška Mám se ráda od @zenysro .... Tuto tašku nosím od pondělí, kdy jsem se vrátila do práce, místo batohu. Je super, krásně se nosí a hodně se do ní vejde. A hlavně mi její nápis každý den připomíná, že se mám mít ráda. Kvalitní materiál.
klad Hezky se nosí
klad Kvalitní materiál
klad Každý den si připomeneme, že se máme mít rády
klad Nic
příloha
avatar
Viktória
Ako mladú ženu ma veľmi zaujala táto myšlienka. Myslím, že sebalásky v dnešnom svete nikdy nie je dosť a tento koncept mi zdvihol sebavedomie. Taška je veľmi praktická, jednoduchá a vhodná aj ako módny doplnok. Konečne vymením na chvíľu batoh za niečo viac fresh a peknou myšlienkou. Ďakujem
klad Pekný a jednoduchý design
klad Praktická
klad Krásna myšlienka
klad Nič také nie je
příloha
avatar
Zuzana
Tato taška je ideálním pomocníkem při každodenních nákupech. Je pevná, snadno uložitelná do kapsy, ani malá ani velká, lze ji použít opakovaně, dá se vyprat. Tento produkt bych doporučila známým.
klad pevnost
klad možnost vyprání
klad velikost
klad žádné
příloha
avatar
Veronika
Taška je skvělá na nošení menších nákupů, věcí na převlečení pro moje děti, věcí na cvičení, knih do knihovny.... zkrátka perfektní :-) Uši jsou dostatečně dlouhé, takže si ji zkrátka hodíte přes rameno a jdete :-)
klad Dostatečně dlouhé uši
klad Pevný materiál
klad Žádné zápory nemá
avatar
Hana
Taška je velikostně akorát na menší nákup po cestě z práce. Je dostatečně pevná i na těžší věci. Velkou výhodou jsou delší ucha, takže je možné nákup pohodlně "hodit přes rameno". Uvítala bych k tašce malé pouzdro nebo zapínání po složení tak, aby taška byla uložena v kabelce a rychle připravená k vyjmutí. Černá barva je praktická, není na ní vidět moc nečistota. Ale protože se mám ráda, tak mně k tomu černá barva přijde moc smutná. Líbily by se mi tašky i jinak barevné, z hlediska praktičnosti tmavé.Tašku jsem ještě neprala, tak nevím, jak se po vyprání látka zachová, zda se srazí nebo pustí barvu? Tuto tašku mám v kabelce jako pohotovostní pro drobnější nákup.
klad dlouhá ucha
klad velikost
klad pevnost
klad barva
klad chybí uzavření složené tašky
příloha příloha
avatar
Péťa
Černá taška mě potěšila, dost se mi bude hodit. Je skladná do kabelky, vyndám ji tedy většinou až cestou domů při nákupu. Velikost ideální, i délka uší na přehození přes rameno je akorát. Materiál myslím něco vydrží, černá barva je skvělá proti zašpinění. Heslo na tašce je fajn, i propagace "ženy s.r.o." venku mě těší.
klad velikost
klad materiál
klad délka uší
klad barva
klad nápisy
klad nic
příloha
avatar
Nikola
Černá plátně taška s bílým nápisem „Mám se ráda „ je vhodná pro každou ženu. Svým vzhledem je elegantní, hodí se ke každému outfitu. Je praktická, prostorná, skladná, tudíž se vejde i do opravdu malé kabelky. Je pevná, takže ji můžete použít i na větší nákup (i na ten náhodný). Uši tašky jsou dlouhé, takže sedí přes rameno, a pohodlně se nosí.
klad Je skladna
klad Ne sjíždí z ramene
klad Je pevná
klad Vejde se do ní velký nakup
klad Nic
příloha
avatar
Květa
Taška má dobrou barvu, praktickou pro denní užívání. Nápis se mi také líbí. Člověk se má mít rád. Taška je z pevného materiálu a hodně se do ní vejde věcí. Má delší uši, to je také dobré, dobře se nosí na rameni.
klad materiál
klad barva
klad nápis
klad vše se mi líbí
avatar
Irena
Tašku jsem si oblíbyla hned jak jsem si ji dala na rameno. Jsem nadšená z pevného materiálu a délkou uší, protože perfektně drží na rameni a neklouže. Hned jsem s taškou vyrazila na nákup a byla jsem mile překvapená kolik se do ní vejde věcí. Tato taška se stala mojim společníkem.
klad Délka uší.
klad Materiál tašky
klad Všechno se mi líbilo
příloha příloha