Trápí vás ekzém, lupénka, pooperační rány nebo bércové vředy? Zapojte se do testování enzymatické kosmetiky Vermione

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
10
konec přihlašování
9. 4.
23:00
konec testování
17. 5. 2020

Koho hledáme

Hledáme 10 testerek, které trápí ekzém, lupénka, pooperační rány či bércové vředy a otestují balíček BIO kosmetiky Vermione. Po otestování se s námi testerka podělí o své recenze na oba produkty, které bude sdílet na tomto webu.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám napište, jaké problémy vás trápí nejvíce. 

Ze všech přihlašovacích komentářů vybereme 10 nejvhodnějších testerek, kterým bude balíček zaslán zdarma na adresu domů.


Otestujte balíček unikátní české kosmetiky Vermione s bioaktivními ENZYMY a výtažky z kalifornských žížal. Díky tomu krémy Vermione působit blahodárně v širokém spektru kožních problémů. Tyto krémy jsou v BIO kvalitě/bez parabenů a jediné na světě, které obsahují soubor stabilizovaných tělních enzymů v bílkovinovém prostředí – mají patentové chránění.

Enzymy nahrazují léčbu kortikoidy, antibiotiky a urychlují hojení kožní tkáně, tudíž jsou krémy vhodné na: pigmentové skvrny, vrásky, lupénku, ekzémy, strie, celulitidu, jizvy, opary, akné, mykózy, kvasinková onemocnění, bércové vředy, otevřené rány a hemoroidy.

Vermione Beta

Vermione Beta je regenerační, pěstící a promašťující krém s bioaktivními enzymy.

 • Přírodní krém je díky účinné látce (8%) určen pro osoby s ekzémy, lupénkou a suchou pokožkou.
 • Postižená místa ekzémy a lupénkou promašťuje, ulevuje od svědění, pálení a šupení. Na povrchu pokožky nezůstanete mastní, obsažený masťový základ se ihned po aplikaci dostává hluboko do kožní tkáně a tím nastává promaštění postižených míst nejen na povrchu pokožky.
 • V případě, že jsou ložiska suchá, popraskaná se sklonem ke krvácení je doporučeno kombinovat s krémem Vermione STRONG.
 • To vše bez nutnosti používat přípravky obsahující kortikoidy.
 • Pozitivně působí na strie nejen v těhotenství (především na břicho, hýždě, stehna a ňadra).
 • Pokožce dodává potřebnou pružnost a hebkost.
 • Doporučení: Kombinovat s krémem Vermione ALFA, jako denní a noční krém.
 • Krém je plněn do speciálního podtlakového obalu s Airless systémem, který Vám zaručí kompletní spotřebu celého obsahu krému uvnitř balení.


Více informací o produktu se dozvíte TADY.


Vermione Strong 

Korekční a reparační krém s bioaktivními enzymy.

 • Korekční a reparační krém Vermione STRONG s enzymy určený k rychlému dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poškozené, či poraněné pokožky.
 • Pečuje o pokožku se sklonem k bércovým vředům a na bércové vředy již vzniklé – krém aplikujte přímo do otevřené rány na tkáň. Krém vytváří tkáň novou a povrch pokožky uzavírá.
 • Dále je vhodný na hemoroidy, pooperační/poporodní a poúrazové jizvy a rány.
 • Díky vysokému podílu účinné látky (25%) je určený k rychlému a dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poškozené pokožky postižené ekzémy a lupénkou. Vhodné kombinovat s krémem Vermione BETA k promaštění postižených ložisek.
 • Vzhledem ke svému složení funguje antisepticky, bojuje proti vzniku infekce.
 • Vyvolává granulaci při tvorbě nové tkáně, čímž zároveň rozpouští tkáň nekrotickou. Z tohoto důvodu je krém vhodný na křečové žíly.
 • Krém je plněn do speciálního podtlakového obalu s Airless systémem, který Vám zaručí kompletní spotřebu celého obsahu krému uvnitř balení.


Více informací o produktu se dozvíte TADY.


V tuto chvíli krémy Vermione jsou dostupné ve vybraných kosmetických salonech, dermatologických centrech, kožních ordinacích, na gynekologiích a také v podolské porodnici.  Po dobu 7 let, kdy byly uvedeny na obchodní trh, sklízejí opravdový úspěch u všech typů kožních onemocnění, či po operačních zákrocích. Přesvědčit se tak můžete v recenzích a také fotogalerii na webu: https://vermione.cz/cs/fotogalerie/.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně aplikace se můžete obrátit přímo na výrobce na obchod@vermione.cz