Otestovali jste enzymatickou kosmetiku Vermione na kožní problémy. Jaké jsou zkušenosti vybraných testerek?

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotili
5
13x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 9. 4. 2020
do 17. 5. 2020


Otestujte balíček unikátní české kosmetiky Vermione s bioaktivními ENZYMY a výtažky z kalifornských žížal. Díky tomu krémy Vermione působit blahodárně v širokém spektru kožních problémů. Tyto krémy jsou v BIO kvalitě/bez parabenů a jediné na světě, které obsahují soubor stabilizovaných tělních enzymů v bílkovinovém prostředí – mají patentové chránění.

Enzymy nahrazují léčbu kortikoidy, antibiotiky a urychlují hojení kožní tkáně, tudíž jsou krémy vhodné na: pigmentové skvrny, vrásky, lupénku, ekzémy, strie, celulitidu, jizvy, opary, akné, mykózy, kvasinková onemocnění, bércové vředy, otevřené rány a hemoroidy.

Vermione Beta

Vermione Beta je regenerační, pěstící a promašťující krém s bioaktivními enzymy.

 • Přírodní krém je díky účinné látce (8%) určen pro osoby s ekzémy, lupénkou a suchou pokožkou.
 • Postižená místa ekzémy a lupénkou promašťuje, ulevuje od svědění, pálení a šupení. Na povrchu pokožky nezůstanete mastní, obsažený masťový základ se ihned po aplikaci dostává hluboko do kožní tkáně a tím nastává promaštění postižených míst nejen na povrchu pokožky.
 • V případě, že jsou ložiska suchá, popraskaná se sklonem ke krvácení je doporučeno kombinovat s krémem Vermione STRONG.
 • To vše bez nutnosti používat přípravky obsahující kortikoidy.
 • Pozitivně působí na strie nejen v těhotenství (především na břicho, hýždě, stehna a ňadra).
 • Pokožce dodává potřebnou pružnost a hebkost.
 • Doporučení: Kombinovat s krémem Vermione ALFA, jako denní a noční krém.
 • Krém je plněn do speciálního podtlakového obalu s Airless systémem, který Vám zaručí kompletní spotřebu celého obsahu krému uvnitř balení.


Více informací o produktu se dozvíte TADY.


Vermione Strong 

Korekční a reparační krém s bioaktivními enzymy.

 • Korekční a reparační krém Vermione STRONG s enzymy určený k rychlému dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poškozené, či poraněné pokožky.
 • Pečuje o pokožku se sklonem k bércovým vředům a na bércové vředy již vzniklé – krém aplikujte přímo do otevřené rány na tkáň. Krém vytváří tkáň novou a povrch pokožky uzavírá.
 • Dále je vhodný na hemoroidy, pooperační/poporodní a poúrazové jizvy a rány.
 • Díky vysokému podílu účinné látky (25%) je určený k rychlému a dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poškozené pokožky postižené ekzémy a lupénkou. Vhodné kombinovat s krémem Vermione BETA k promaštění postižených ložisek.
 • Vzhledem ke svému složení funguje antisepticky, bojuje proti vzniku infekce.
 • Vyvolává granulaci při tvorbě nové tkáně, čímž zároveň rozpouští tkáň nekrotickou. Z tohoto důvodu je krém vhodný na křečové žíly.
 • Krém je plněn do speciálního podtlakového obalu s Airless systémem, který Vám zaručí kompletní spotřebu celého obsahu krému uvnitř balení.


Více informací o produktu se dozvíte TADY.


V tuto chvíli krémy Vermione jsou dostupné ve vybraných kosmetických salonech, dermatologických centrech, kožních ordinacích, na gynekologiích a také v podolské porodnici.  Po dobu 7 let, kdy byly uvedeny na obchodní trh, sklízejí opravdový úspěch u všech typů kožních onemocnění, či po operačních zákrocích. Přesvědčit se tak můžete v recenzích a také fotogalerii na webu: https://vermione.cz/cs/fotogalerie/.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně aplikace se můžete obrátit přímo na výrobce na obchod@vermione.cz


Hodnocení
16
avatar
Libka
Enzymatická kosmetika Vermione mne velice překvapila a to pozitivně. Krém Vermione Strong je v praktickém podtlakovém obalu, kde si nadávkujete jen potřebné množství krému. To se mi opravdu moc líbí. Krém se na pokožku aplikuje výborně, spotřeba je malá a příjemně voní. Měla jsem v obličeji velká zarudlá a šupinatá svědící místa, která se mi po použití krému rychle zlepšila. Tak rychlý účinek jsem nečekala a příjemně mě překvapil. Dále jsem pokračovala v péči s krémem Vermione Beta. Po používání se mi tyto místa zhojila, pleť už není nikde vysušená a je krásně hebká a pružná. Krém Vermione Strong mohu opravdu doporučit.
klad obal, dávkování, aplikace a hlavně účinek
klad nic
avatar
Libka
Enzymatická kosmetika Vermione mne velice překvapila a to pozitivně. Krém Vermione Beta je v praktickém podtlakovém obalu, kde si nadávkujete jen potřebné množství krému. To se mi opravdu moc líbí. Krém se na pokožku aplikuje výborně, spotřeba je malá a příjemně voní. Měla jsem v obličeji velká zarudlá a šupinatá svědící místa, která se mi po použití krému Vermione Strong zlepšila a dále jsem pokračovala v péči s krémem Vermione Beta. Po používání se mi tyto místa zhojila, pleť už není nikde vysušená a je krásně hebká a pružná. Krém Vermione Beta mohu opravdu doporučit.
klad obal, dávkování, aplikace a hlavně účinek
klad nic
avatar
Věra
Vermione Beta je stejně jako Vermione Strong v praktickém balení s pumpičkou, která pomáhá zachovat hygienu při aplikaci. Balení je tak vhodné i pro cestování. Konzistence krému je více mléčná a příjemná. Dobře se nanáší na kůži. Je vhodný pro běžné používání ale už si neumí tolik poradit s horším poškozením kůže. Chvíli trvá než se vsákne do pokožky ale dobře ji hydratuje a neucpává póry v kůži. Osvědčil se při denním používání na přecitlivělou pokožku.
klad mléčná konzistence
klad vůně
klad dávkovač
klad hydratace
klad pomalejší vsakování do kůže než u Vermione Strong
klad není vidět kolik v lahvičce zbývá přípravku
avatar
Věra
Vermione Strong je balený v praktické lahvičce s pumpičkou. Je to velmi dobrá forma pro zachování hygieny při aplikaci. Krém má bílou barvu a velmi jemnou konzistenci. Na dávkovači se netvoří zaschlý škraloup jako se to stává u jiných značek. Má příjemnou lehkou vůni. Při aplikaci stačí velmi malé množství a i když se zdá, že balení není moc velké, vydrží opravdu dlouho. Zkoušeli jsme Vermione Strong na podrážděnou a velmi silně atopickou pokožku, starší pooperační jizvu na atopické pokožce a opar. Oproti kortikoidům je kůže velmi jemná a mnohem pružnější. Krém nenechává mastný pocit a okamžitě se vstřebá. Nelze očekávat že problémy kůže okamžitě zmizí ale účinek je opravdu znatelný a dlouhotrvající.
klad jemná konzistence
klad vůně
klad dávkovač
klad účinné
klad bez negativních reakcí jako svědění či pálení
klad nic
příloha příloha příloha
avatar
Marina
Jemný krém, který jsme využili s maminkou i bráškou. Mamka používala při potížích s ekzémem na rukou a říkala, že si myslí, že ji to opravdu pomáhá, stejně tak jak to pomohlo bráchovi s vysušenými částmi ručiček. Já používala na suché ruce a promazávání části za ušima, kde také trpím na suchá místa a nyní už se mi tam pokožka skoro neloupe.
klad jemné
klad všestranné využití
klad -
avatar
Marina
Vskutku univerzální krém, který mi dost pomohl na jizvy a červené žilky na obličeji. Mazala jsem si postižené čísti obličeje a jizvy dvakrát denně a už po 2 týdnech se žilky trochu schovali a jizvy už nejsou tak výrazné a vystouplé. Design mastičky je tak ideální, není velký ani malý a vypadá dobře. Krém je sice hutnější, ale není s rozetíráním žádný problém.
klad opravdu pomáhá
klad hutnější
avatar
Sandra
Nevěřila jsem, že by přípravek mohl na můj ekzém na rukou fungovat. Byla jsem příjemně překvapená, když jsem se ekzému zbavila během pár dní. Přípravek se lehce aplikuje a krásně voní. Moje mamka je s ním také spokojená, takže vřele doporučuji. přikládám fotografie.
klad Funguje
klad Krásně voní
klad Lehké nanášení
klad nic
příloha příloha
avatar
Sandra
Nevěřila jsem že to bude fungovat ale byla jsem příjemně překvapená. Přípravek Vermione Beta opravdu funguje a navíc nádherně voní. Suprově se nanáší a balení je velmi pěkné. Svého ekzému jsem jsem se během pár dni zbavila a zatím se mi nevrací, za co jsem moc ráda. Přikládám foto jako důkaz. Určitě všem doporučuji.
klad Způsob nanášení
klad Fakt funguje
klad asi nic
příloha příloha
avatar
Dominika
Nejvíc mě zaujal design a rychlý účinek. Vyhovuje mi, že je v malém balení. Krásně se nanáší pumpičkou a stačí opravdu malé množství. Je super že nezanechává mastný film a krásně se vstřebá. Tento krém jsem používala na jizvu po apendixu. Během pár dní mi jizva krásně zbledla. Přítel vyzkoušel na hemeroidy, a byl překvapený, jak rychle krém zabral. Ložiska ho přestala svědit, a zmizela.
klad rychlý účinek
klad nezanechává mastný film
klad krásně se nanáší
klad stačí malé množství
klad žádné
avatar
Dominika
Nejvíc mě zaujal design a okamžitý účinek. Vyhovuje mi, že je v malém balení. Krásně se nanáší pumpičkou a stačí opravdu malé množství. Používala jsem ho hodně na nohy, kde mám malá ložiska lupénky a ekzému. Největší účinek jsem ale zaznamenala na loktech, kde mám hodně suchou pokožku a začínající lupénku. Vyzkoušela ho i mamka, která má lupénku v pokročilém stádiu a byla velmi překvapená, že ji krém tak rychle pomohl. A jako bonus, nádherné voní.
klad design
klad okamžitý účinek
klad nenechává mastný film
klad zmírňuje začervenání
klad krásně voní
klad žádné
příloha příloha
avatar
Dominika
Tento krém mi překvapivě nevyhovoval. Po nanešení krému mě pleť začala lehce štípat. Oproti tomu druhý krém od této značky (Vermione Strong) mi můj ekzém po pár dnech velice zlepšil. Design krému je moc povedený, působí na mě jemně, až lehce luxusně. Přesně takto si představuji krém, který zakoupím u dermatologa či v lékárně. Krém je akorát tak hutný, na pleť se nanáší lehce, já ho bohužel musela po pár vteřinách smýt. Určitě ho však vyzkouším po pylové sezóně, kdy zcela ustoupí má alergie. Věřím, že mi bude na mou sušší pleť vyhovovat.
klad Bez parfemace
klad Hezký design
klad Praktický aplikátor
klad Moc mi nevyhovoval
avatar
Dominika
Tento krém je naprostý zázrak. Můj každoroční alergický ekzém zmírnil během 3 dnů, což se mi doposud s žádnou jinou mastí nepovedlo. Věřím, že za pár dní zcela vymizí (normálně trvá kolem 1,5 měsíce). Má praktický aplikátor, design lahvičky je decentní, působí na mě jako krém, který si zakoupím v lékárně. Samotný krém není nijak parfémovaný, je tak akorát hutný. Moc doporučuji.
klad Opravdu funguje
klad Praktický aplikátor
klad Hezký design
klad Bez parfemace
klad Tak akorát hutný
klad -
příloha příloha
avatar
Lenka
Moc se mi líbí design. Lahvička působí luxusně, co mi však nevyhovuje, je pumpička. Dle mého názoru vytlačí zbytečně velké množství krému, které bych měla na celý obličej i krk. Já ho však chtěla používat především na místa, kde mám ekzém. Dále po vypotřebování zůstane v lahvičce ještě krém, který již však nepůjde vytlačit. Samotný účinek je však pro mě důležitejší a na ten si nemohu stěžovat. Vždy na jaře mě trápí ekzém pod očima, který byl v současnosti navíc podpořen nošením roušky. Po pěti dnech používání krému (současně s Vermione Strong) došlo ke znatelnému zlepšení, což se normálně nestává. Vermione Beta jsem používala ráno a přes den, protože není tolik hutný. Jsem moc spokojena a určitě si koupím další balení.
klad Funguje
klad Není tolik hutný
klad Balení s pumpičkou
avatar
Lenka
Moc se mi líbí design. Lahvička působí luxusně, co mi však nevyhovuje, je pumpička. Dle mého názoru vytlačí zbytečně velké množství krému, které bych měla na celý obličej i krk. Já ho však chtěla používat především na místa, kde mám ekzém. Dále po vypotřebování zůstane v lahvičce ještě krém, který již však nepůjde vytlačit. Samotný účinek je však pro mě důležitejší a na ten si nemohu stěžovat. Vždy na jaře mě trápí ekzém pod očima, který byl v současnosti navíc podpořen nošením roušky. Po pěti dnech používání krému došlo ke znatelnému zlepšení, což se normálně nestává. Vermione Strong jsem používala na noc, protože je hutnější. Jsem moc spokojena a určitě si koupím další balení.
klad Pomáhá
klad Hutnější - ideální na sušší pleť
klad Balení s pumpičkou
avatar
JARMILA
Měla jsem možnost vyzkoušet jak Vermione Beta, tak i Vermione Strong. vyzkoušela jsem už tolik různých krémů, že jsem moc nedoufala, že by se moje situace zlepšila. Trpím lupénkou a ekzémy po celém těle, tak jsem měla obavy o reakci, proto jsem krémy zkoušela na jednom místě na těle. Pokožka se výrazně zlepšila za jeden jediný týden používání. Problém mizí přímo před očima a to každý den. Jednou denně mažu Vermione Beta a 2x denně Strong. Rozhodně doporučuji, opravdu pomáhají. Krém Vermione Strong se do pokožky okamžitě vstřebá a nezanechává pokožku ulepenou.Praktické balení s pumpičkou slibuje spotřebování celého obsahu a skvěle padne do ruky.
klad praktické balení
klad složení krému a jeho účinky
klad nic
avatar
JARMILA
Měla jsem možnost vyzkoušet jak Vermione Beta, tak i Vermione Strong. vyzkoušela jsem už tolik různých krémů, že jsem moc nedoufala, že by se moje situace zlepšila. Trpím lupénkou a ekzémy po celém těle, tak jsem měla obavy o reakci, proto jsem krémy zkoušela na jednom místě na těle. Nemůžu vůbec uvěřit, jak se pokožka zlepšila za jeden jediný týden používání. Problém mizí přímo před očima a to každý den. Používám podle doporučení 2-3 denně a střídám je. Jednou denně mažu Vermione Beta a 2x denně Strong. Rozhodně doporučuji, opravdu pomáhají. Krém Vermione Beta voní krásně jemně a do pokožky se okamžitě vstřebá a nezanechává pokožku ulepenou.
klad jemná vůně
klad zajímavé a praktické balení
klad složení
klad nic
příloha